Videotéka

Tak se nám začala hromadit videjka z našich akcí. Nejen čistě divadelních a vážně myšlených, ale i z akcí resesních a naprosto nevážných. Snad to tu bude aspoň trošku přehledné a bude se vám to líbit... ;)

Pohádky

Nejen klasickou "večerní" činohrou živ je divadelník. A tak kromě klasického divadla hrajeme i pohádky pro děti na nejrůznějších akcích. Ať už je to staročeská pouť, havlíčkobroské "malé ploty", Foglarovy oslavy, probouzení Kutné Hory a spousta jiných...

Hloupá pohádka dle scénky Sováka a Nárožného v podání Pepy a Rádi na zručském pohádkovém parku dne 21.září 2008

Šípková Růženka byla k vidění i na Lipnických slavnostech 5. června 2008.

Venkovská jizba - pohádka se zpěvy a poučením, odehrávající se na ledečském hradě.

Čípková Růžovka - jedna z našich "popletených pohádek". Tentokrát verze s Pesíkem jako moderátorem Smajlík

Karkulka pacholenka - A druhá z našich "popletených...

Setkání s hudbou

V "přestupný večer" letošního roku uspořádala ledečská ZUŠka koncert vážné hudby, kde kromě absolventů a učitelů vystoupila i naše skupina s doprovodným programem. Naše scénky z hudební minulosti tvořily předěly mezi jednotlivými hudebními výstupy a daly tak divákovi chvilku na vstřebání náročných kusů. Nabízím vám ony výstupy a jako bonus vystoupení naší členky Petry Ochové, která nádherně zpívá...

Beethoven u Mozarta - První setkání Beethovena se svým učitelem Mozartem.

Smetana a Liszt - Čeští skladatelé to neměli v minulosti lehké...

Beethoven u Haydna - Mozart je mrtev a Beethoven se vrací do Vídně za Haydnem, aby mohl pokračovat ve studiu a stát se skladatelem. O pomoc žádá Haydna.

Smetana a Fröjde - Setkání Smetany s jeho obdivovatelkou a pozdější družkou Fröjde ve Vídni

Petra Ochová - A konečně onen zmíněný bonus. Píseň "Je ne regrette rien". Kochejte se a usmívejte ;)

Baletění

Fanda Čapek jednoho krásného dne přišel s tím, že se bude konat ples pro obyčejné lidi, pořádaný ledečským Petrklíčem a jestli bysme se nechtěli podílet na programu. Třeba baletem. Naše nechápavé pohledy ho přiměly k tomu, aby nám vysvětlil blíže svůj plán... Výsledky můžete vidět na následujích videích... Smajlík

Třetí a zatím poslední baletění. Opět v sokolovně v Ledči nad Sázavou. Maličko předělaná choreografie, jiná hudba.

Druhé baletění, tentokrát na plese oblastní charity v Havlíčkově brodě. Došlo k maličké změně obsazení, místo Marka Tomana vystupuje Vašek Roub.

První baletění na plese lidí dobré vůle v ledečské sokolovně. Hrají: Fanda Čapek, Radek Vaněček, Marek Toman a Pepa Nádvorník.

Ostatní

Módní přehlídka - Jako bonus k našemu půlnočnímu překvapení na plese pro obyčejné lidi jsme přidali ještě i "parodii" na obvyklé médní přehlídky, které se v sokolovně konávají.

Domů