Photo Number 1 Photo Number 2 Photo Number 3 Photo Number 4
Photo Number 5 Photo Number 6 Photo Number 7 Photo Number 8
Photo Number 9 Photo Number 10 Photo Number 11 Photo Number 12
Photo Number 13 Photo Number 14 Photo Number 15 Photo Number 16
Photo Number 17 Photo Number 18 Photo Number 19 Photo Number 20

Tak takhle nějak to bylo...

Už když se začal plánovat letošní silvestr, narazili jsme na takřka Nerudovský problém. Kam s ním? Zruč pro letošek padla, na Hradě je moc zima, na DDM budou o silvestru děti a u někoho doma to prakticky nepřicházelo v úvahu. Co s tím? Jsme hlavy otevřené a tak, místo abychom pracně pár dní před poslední nocí v roce hledali útočiště, jsme přesunuli silvestra na středu 27.prosince. Může se zdát, že pak slavení silvestra maličko postrádá smysl, ale nám fakt, že na silvestra nebude silvestra zkazit náladu nemohl.

Sešlo se nás hojně. I když ne každý byl od začátku a ne každý vydržel až do konce. (Však jsme taky končili asi tak v deset dopoledne druhého dne...)

Večer jsme si zpříjemnili kromě povídání, vyprávění, rešení a drbání uplynulého roku i hraním Carcassone, Osadníků z Katanu, Bangem, Ping pongem a na konec i Pesovým tenisem na Didaktiku. Doprovázeni suchým zemitým vínem od Honzíka, medovinkou od Pepy, česnekovicí od Ráďi nám noc utíkala až k půlnoci. Šampaňské jsme otevřeli takřka přesně (plus minus pět minut) a přivítali vesele nový rok. Jediný, kdo z nás nebyl příliš nadšen byla projíždějící policejní hlídka, která nevěříc vlastním očím obkroužila DDM hned dvakrát...

Prostě bylo to příjemných pár hodin na konci roku, a já doufám, že si to zopakujeme i napřesrok.

PS: Objevili jsme nejzaručenější recept proti kocovině. KDO NEJDE SPÁT, NEMŮŽE SE S NÍ PROBUDIT! :-)

Created with Web Album Generator